خرید اسکاج بافتنی گرد

خرید اسکاج بافتنی گرد هم به صورت عمده و هم به صورت تکی انجام می شود.! خرید عمده اسکاج بسیار با صرفه تر از خرید تکی محصول می باشد.

خرید اسکاج بافتنی گرد

آیا می دانید یک اسکاج به چه صورتی ساخته می شود؟! اگر قصد خرید بهترین اسکاج موجود را دارید پیشنهاد ما اسکاج بافتی گرد می باشد
شستن ظرف ها یکی از وظایف ما در آشپزخانه هاست! زیرا ما در طول روز ۳ وعده غذا می خوریم و در طی این مدت ظروف باید چند بار شسته و تمیز شود! مخصوصا زمانی که ظروف دارای چربی و کثیفی های زیادی می باشد.
در شستن ظروف علاوه بر اینکه شما از مایع ظرفشویی استفاده می کنید! از یک ابزار کوچک و قدرتمند به نام اسکاج نیز بهره می برید.

اسکاج نرم

یک اسکاج به چه صورتی ساخته می شود؟

در حالت کلی دستگاه های اسکاج بافی وجود دارد! که شما مواد اولیه را فراهم کرده و این مواد اولیه به هم دوخته می شود.
ولی یک اسکاج می تواند از سه جز شامل پارچه، رویه سیمی و رویه داخلی که اغلب از الیاف به درد نخور استفاده می شود ساخته شده باشد.
رویه های سیمی می تواند بر روی رویه های پارچه دوخته شده و از این طریق به خوبی نقش خود را در شست و شو ایفا کنند.

یک اسکاج به چه صورتی ساخته می شود؟

خرید و قیمت اسکاج گرد کاموایی

اسکاج بافتنی گرد همانطور که از اسم آن پیداست، با نخ کاموا! تولید می شود و به شکل ماشینی یا دستی بافته می شود. این نوع اسکاج حاصل خلاقیت دستان هنرمند است که با نخ کاموا طرح های باور نکردنی راخلق می کنند.

با خرید اسکاج بافتنی گرد به راحتی ظروف خود را بشویید زیرا این نوع اسکاج به راحتی در دستان شما جای می گیرد و تمام ظروف را تمیز و براق می کند. اسکاج بافتنی گرد دارای کف کنندگی بسیار زیادی است که همین امر باعث چربی زدایی عالی از سطوح ظرف شده و پاکیزگی را به ظروف شما هدیه می دهد.

خرید اسکاج بافتنی این روزها با داشتن طرح های بسیار زیبایی که دارد رواج پیدا کرده است. این اسکاج دارای قدرت کف کنندگی بالایی است که به تمیزی صد درصد ظرفهای آشپزخانه شما کمک می کند. با خرید انواع اسکاج بافتنی به رونق اقتصادی نیز کمک خواهید کرد.

جهت اطلاع بیشتر از خرید و قیمت اسکاج گرد کاموایی با ما در تماس باشید.

خرید و قیمت اسکاج گرد کاموایی

منبع: اسکاج بافی

تماس با ما