پاک گستران
خانه / اسکاج جهیر / صادرات اسکاج جهیر با کیفیت

صادرات اسکاج جهیر با کیفیت

صادرات اسکاج جهیر با کیفیت توسط بازرگانان کشورمان و همچنین بازرگانان! کشور های همسایه صورت می گیرد. کیفیت بسیار خوب اسکاج جهیر باعث شده تا مصرف کنندگان دیگر کشور ها نیز از این اسکاج استقبال کنند.

صادرات اسکاج

همه ی عزیزانی که از اسکاج جهیر استفاده کرده اند از کیفیت محصول اطلاع دارند! و می دانند که این محصول بی نظیر در خور و شان ایرانی تولید شده است.! اسکاج جهیر در رنگ های دوست داشتنی آبی و قرمز وجوددارد که البته رنگ محصول در کیفیت! کالا هیچ تاثیری ندارد و این جنس اسکاج و نوع بافت و الیاف رویه ی آن است که به کیفیت محصول کمک کرده و آن را دو چندان ساخته است.

صادرات اسکاج

اسکاج جهیر

پس از گذشت زمانی از تولید اسکاج جهیر اینک نمایندگی فروش و صادرات اسکاج جهیر! با کیفیت این محصول را با متقاضیان خارج از کشور معامله را به اتمام می رساند! که این جای بسی امیدواری است که یک محصول تولیدی داخلی برندی نامدار شده و بازار رقابت محصولات همتراز! خود را به نفع خود کنار می زند. وجود نمایندگی! فروش و صادرات انواع اسکاج جهیر با کیفیت اعتباری است برای این محصول و خرید از نمایندگی امتیازی است! برای خریدار که توانسته اصل جنس را با بسته بندی های شکیل و زیبا با قیمت واقعی بنا به خواسته ی خود خریداری کند.

اسکاج جهیر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اسکاج جهیر سیم دار به صورت عمده

امروزه از جمله محصولات عمده ای که در اکثر آشپزخانه ها از کاربرد فراوان برخوردار می باشد اسکاج است که در انواع و اقسام گوناگون در کشور با کیفیت مرغوب تولید و ن