پاک گستران
خانه / اسکاج جهیر / فروش عمده اسکاج قرمز جهیر

فروش عمده اسکاج قرمز جهیر

فروش عمده اسکاج قرمز جهیر با بسته بندی های متنوع صورت می گیرد.! اسکاج جهیر هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به فروش می رسد.

فروش عمده اسکاج قرمز جهیر

آیا می دانید کدام یک از وسایل شوینده ظروف بیشترین کابرد را دارد؟! ما مرکز فروش عمده اسکاج قرمز جهیر را به شما معرفی می کنیم
اگر جز افرادی باشید که در آشپزخانه و خانه مسئولیت شست و شوی ظروف! را بر عهده دارید همیشه به دنبال بهترین ابزار برای شست و شوی ظروف خواهید گشت.

برای شستن ظروف تا چند سال پیش فقط ابزار مایع ظرفشویی و پد ظرفشویی در بازار موجود بود! و شما با ریختن مقداری مایع ظرفشویی بر روی پد ظرفشویی اقدام به شست و شوی ظروف می کردید! و در این بین بعضی از ظرف هایی که چربی زیادی داشت به خوبی پاک نمی شدند و شما ساعت ها وقت را برای شستن آن صرف می کردید.
ولی حالا ابزاری به نام اسکاج ساخته شده که به راحتی با چند قطره مایع دستشویی می تواند! تمام ظروف کثیف شما را در چند لحظه تمیز و پاک کند.

فروش عمده اسکاج قرمز جهیر

اسکاج قرمز جهیر

اگر در بازار بگردید اسکاج های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد؛! ولی اگر قصد خرید بهترین اسکاج موجود را دارید ما اسکاج دو طرفه ای را به شما پیشنهاد می کنیم! که دارای یک رویه سیمی برای شستن ظروف خیلی کثیف و سابیدن آن ها و رویه دیگر آن حالت پارچه ای داشته! و بتوانید ظروف با کثیفی کمتر و بدون نیاز به سابیدن را پاک کنید اگر به دنبال چنین اسکاجی هستید! پیشنهاد ما اسکاج قرمز جهیر می باشد که شما می توانید به صورت عمده آن را تهیه و به فروش رسانید.

اسکاج قرمز جهیر

منبع: اسکاج بافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اسکاج جهیر سیم دار به صورت عمده

امروزه از جمله محصولات عمده ای که در اکثر آشپزخانه ها از کاربرد فراوان برخوردار می باشد اسکاج است که در انواع و اقسام گوناگون در کشور با کیفیت مرغوب تولید و ن