پاک گستران
خانه / اسکاج قلاب بافی / تجارت عمده و صادرات اسکاج قلاب بافی در شیراز

تجارت عمده و صادرات اسکاج قلاب بافی در شیراز

تجارت عمده و صادرات اسکاج قلاب بافی در شیراز امروزه رونق فراوانی داشته و این اسکاج در شهر شیراز دارای نمایندگی های فراوانی است که هرروزه درد مقادیر هنگفتی آن را وارد بازار و در دسترس شما دوستداران و متقاضیان قرار می‌دهد بلکه در سایر شهرهای ایران نیز این اسکاج پرطرفدار و پر مخاطب دارای تولیدی ها و کارگاه های فراوانی برای تولید است که محبوبیت و پر مخاطب بودن آن را می‌رساند شما نیز این فرصت را از دست ندهید و اسکاج زیبا و کاربردی قلاب بافی را به ج مع دیزاین خانه خود اضافه کنید.

اسکاج قلاب بافی

اسکاج قلاب بافی همانطور که از اسم آن مشخص است از از کاموا و نخ هایی تشکیل شده است که در بافت های متغیر و متفاوتی در کنار حمله قرار گرفته و در نهایت یک اسکات با کیفیت و مرغوب را تشکیل می‌دهند که شما می توانید انواع متنوع آن را از باب بازارهای اینترنتی و حضوری خریداری کرده و تمیزی را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورید. اسکاج قلاب بافی باد و در دراز مدت بافت آن دچار تغییر نمی شود و تا مدت های طولانی در کنار شما برای مقابله با میکروب ها و چربی ها می جنگند.

اسکاج قلاب بافی

تجارت عمده و صادرات اسکاج قلاب بافی

انواع اسکاج قلاب بافی در طرح ها و سایت ها و همچنین! در بافت های متنوع در !اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید محصولی! کاملا مطابق با سلیقه شخصی خود تهیه کنید !لازم به ذکر است که این اسکاج گزینه درست برای هدیه شما به دوستانتان! می باشد. شیراز به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب، یکی از محدود شهر هایی است که پتانسیل تجارت و صادرات بسیار خوبی دارد.! بافندگان خوش ذوق این استان نیز با مهرت بافندگی خود در این امر نیز سهیم می باشند.! با ما در ارتباط باشید.

تجارت عمده و صادرات اسکاج قلاب بافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع جدیدترین اسکاج قلاب بافی مرغوب

انواع جدیدترین اسکاج قلاب بافی مرغوب

انواع جدیدترین اسکاج قلاب بافی مرغوب در رنگ ها و شکل های مختلف به بازار …