پاک گستران
خانه / اسکاج گرد / خط تولید عمده اسکاج گرد در بسته بندی های ۶ تایی

خط تولید عمده اسکاج گرد در بسته بندی های ۶ تایی

خط تولید عمده اسکاج گرد در بسته بندی های ۶ تایی در سال های اخیر مورد استقبال زیاد مصرف کنندگان قرار گرفته است. اسکاج گرد در رنگ ها و سایز های مختلف، به صورت عمده در فروشگاه های سراسر کشور موجود است. در ادامه همچنان همراه ما باشید.

خط تولید عمده اسکاج گرد در بسته بندی های ۶ تایی

اسکاج گرد در بسته های ۶ تایی، از ابر با کیفیت تولید می شوند، که ماندگاری و دوام بیشتری نسبت به سایر اسکاج ها دارد. بر روی پاکت های سلفونی اسکاج گرد، معمولا عکس خورشید را مشاهده می کنید؛ زیرا نام دیگر اسکاج گرد، اسکاج خورشیدی است. اسکاج گرد در بسته های ۶ تایی به صورت عمده در فروشگاه های سراسر کشور در دسترس مشتریان قرار دارد.

خط تولید عمده اسکاج گرد، با توجه به مواد اولیه با کیفیت بالا، خروجی با کیفیت تری نسبت به سایر اسکاج ها را شامل می شود. به همین علت اسکاج گرد، یکی از پرطرفدارترین اسکاج ها در بین مصرف کنندگان است.

خط تولید عمده اسکاج گرد

اسکاج گرد

انواع اسکاج گرد به هیچ گونه چربی و میکروب، اجازه ی! ماندگاری بر روی ظروف و سطوح مختلف را نمی دهد. بدلیل سطح !گرد و بی زاویه بودن اسکاج گرد، این اسکاج چرخش! دست را آسان می کند و سرعت عمل را در شستشو !بالا می برد. طرفداران اسکاج! گرد، مهم! !ترین ویژگی این اسکاج را شکل دایره ای شکل و سرعت! بالا در شستشوی ظروف می نامند. گرجه کیفیت بالای این محصول در اولویت بعدی قرار می گیرد. اسکاج گرد به صورت انبوه! تولید و عرضه می شود.

اسکاج گرد

منبع: اسکاج ایزان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع اسکاج گرد معمولی

قیمت انواع اسکاج گرد معمولی

قیمت انواع اسکاج گرد معمولی متفاوت است زیرا هرچه کیفیت محصول بیشتر باشد! قیمت آن …