پاک گستران
خانه / اسکاج ساده / شرکت پخش اسکاج معمولی ۴ تایی

شرکت پخش اسکاج معمولی ۴ تایی

اسکاج یکی از مهمترین لوازم آشپزخانه می باشد که توسط آن تمامی آلودگی ها و چربی ها را از روی سطوح ظروف پاک کرده و تمیزی و درخشندگی را به آنها بازمی گردانیم. کیفیت این محصول کاربردی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، چرا که اگر از جنس مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد، مسلماً قدرت تمیزی و پاک کنندگی بالایی خواهد داشت. ما در این سایت اینترنتی به عنوان شرکت پخش اسکاج ۴ تایی معمولی به فعالیت مشغول بوده و بهترین نوع آن را به شما ارائه می نماییم.

شرکت پخش اسکاج معمولی 4 تایی

بهترین روش برای تمیز کردن اسکاج ظرفشویی

بهترین روش برای تمیز کردن اسکاج ظرفشویی اسکاج معمولی ظرفشویی یکی از لوازم ضروری آشپزخانه است که به از بین بردن آلودگی ها از روی ظروف کمک فراوانی می کند، اما با این وجود خود به تنهایی می تواند محل تجمع باکتری ها و میکروب ها و سایر عوامل بیماری زا باشد؛ برای برطرف کردن این مشکل باید در طول هفته یک یا چند بار آن را شسته و تمیز نمود.
و اما در این قسمت به برخی از بهترین روش ها برای تمیز کردن اسکاج ظرفشویی اشاره می کنیم:

  • ۱۰درصد مایع سفید کننده را با ۹۰درصد آب معمولی مخلوط کرده و اجازه دهید اسکاج برای مدت یک شب داخل آن باقی بماند و سپس آن را آبکشی کرده و در مقابل نور آفتاب قرار دهید تا کاملاً خشک شود.
  • یک ظرف را پر از آب نموده و بر روی حرارت قرار دهید تا به جوش آید و سپس اسکاج ها را داخل آن اندخته و اجازه دهید برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشد؛ البته این روش برای نوع فلزی این محصولات چندان مناسب نیست.
  • یک شب تا صبح آن را درون سرکه قرار دهید.
  • پس از هر بار استفاده از اسکاج و شستشوی ظروف، آن را با مایع ظرفشویی شسته و به خوبی آبکشی نمایید و سپس تمام رطوبتی که داخل آن وجود دارد را خارج کرده و در معرض هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود.

خرید عمده اسکاج سیمی ۴ تایی

خرید عمده اسکاج سیمی 4 تایی این روزها انواع و اقسام اسکاج با کارایی مختلف در جهان یافت می شود و هر کسی می تواند بر مبنای نیاز خود یک یا چند نمونه از آنها را تهیه کرده و از آن برای شستشوی ظروف خود استفاده نماید؛ اما با وجود انواع و اقسام مختلف این محصولات، هنوز هم خرید اسکاج سیمی ۴ تایی با استقبال بسیار زیادی از سوی مشتریان مواجه شده است، چرا که با بهره گیری از آنها می توان بسیاری از لکه های سخت، جای سوختگی غذا و ته دیگ که به کف قابلمه چسبیده است را به خوبی تمیز و درخشان کرده و ظرف مورد نظر را مانند روز اول زیبا و تمیز نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خط تولید انواع اسکاج ساده در تهران

خط تولید انواع اسکاج ساده در تهران

خط تولید انواع اسکاج ساده در تهران اکنون با گذشت سال های فراوانی از تولید …

پاسخی بگذارید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.