پاک گستران
خانه / اسکاج کبریتی / صادرات انواع اسکاج کبریتی در بسته بندی های ۲۴ تایی

صادرات انواع اسکاج کبریتی در بسته بندی های ۲۴ تایی

صادرات انواع اسکاج کبریتی در بسته بندی های ۲۴ تایی صورت می گیرد.! اسکاج کبریتی در بسته بندی های تکی و چند تایی تولید و صادر می شود.

صادرات انواع اسکاج

یکی از انواع اسکاج های پر فروش که کارایی بسیار خوبی برای شستشوی! انواع ظروف و بهداشت محیط ومنزل دارد اسکاج کبریتی است.! امروزه با تنوع غذایی بسیار زیادی که در خانواده ها شکل گرفته! و استفاده مداوم از مایکروویو و ظروف پیرکس،! چربی ها و چسبندگی ها نیز بیشتر و سرسخت تر شده اند! انواع غذاهای خوشمزه ای که در درمایکرووی ها پخته می شوند طرفداران زیادی دارد اما دراخر ظروف باقی مانده! کثیف با چسبندگی بیشتر و چربی های مقاوم تر کمی مارا نگران میکنند!

صادرات انواع اسکاج

اما نگران نباشید! اسکاج کبریتی یک اسکاج برتر برای شستشوی بهتر در خدمت شماست.! این اسکاج فوق العاده در مدل های مختلف و رنگ های متفاوت در بازار عرضه می شود که از محبوبیت بسیار بالایی! در میان مصرف کنندگان داخلی و البته خارج از کشور برخوردار است. این محصول بی نهایت کاربردی! که در کارخانه های مجهز ایرانی تولید می شود! هم اکنون در بسته بندی های ۲۴ تایی به خارج از کشور صادر می شود.

صادرات انواع اسکاج

اسکاج کبریتی

قدرت نفوذ بی نظیر اسکاج کبریتی در چربی ها و چسبندگی ها ی سرسخت بدون اسیب رساندن! به ظروف از قابلیت های منحصربفرد این اسکاج است که فروش خوبی در بازار خارجی را به خود اختصاص داده است.! صادرات انواع اسکاج کبریتی در بسته بندی های ۲۴ تایی تولید شده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت با شاخصه های تولید یک کالای استاندارد ان را به یک مارک تجاری شناخته شده اسیایی در بازار خارج تبدیل کرده است.! تنوع رنگ این اسکاج پر طرفدار در ۲۴ رنگ شاد و زیبا سهم بازار صادرات خوبی را به خود اختصاص داده است. ما چرخه صنعت! تولید ملی را بر مبنای سربلندی اقتصاد ایران عزیز به گردش در می اورده ایم و با صادرات انواع اسکاج کبریتی! در بسته بندی های زیبای ۲۴ تایی اوازه مرغوبیت کالای ایرانی را جهانی کرده ایم.

اسکاج کبریتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسکاج کبریتی | خرید و فروش آن زیر قیمت بازار

یکی از انواع اسکاج های محبوب در کشور ما که در حجم زیاد خرید و فروش می شود، اسکاج کبریتی می باشد. اسکاج های کبریتی کیفیت فوق العاده ای دارند و در حال حاضر در صدر