پاک گستران
خانه / اسکاج گرد / عرضه اسکاج گرد

عرضه اسکاج گرد

عرضه اسکاج گرد با بسته بندی های جدید و متنوع در فروشگاه های عرضه محصولات! شوینده و بهداشتی در نقاط مختلف کشور انجام می شود. در ادامه با ما همراه باشید.

اسکاج گرد

اسکاج گرد یک ابزار ساده ی آشپزخانه ای نیست، یک وسیله ی مهیج! یرای شست و شوی ظروف چینی و بلور من جمله جامها و لیوانهاست که می توان سوای از شست و شو! آنها را جلا داد. این نوع اسکاج به راحتی در دست مصرف کننده جا می گیرد و هیچ گونه کفی را پخش نمی کند.! در اکثر آشپزخانه ها یک اسکاج گرد مجزا برای ظروف چینی و بلور در نظر گرفته می شود.

عرضه اسکاج های گرد با تمام اوصاف از لحاظ کیفیت و نوع کالا! چند رویه بودن آن ترکیبی و یا ساده بودنش، با بسته بندی های مناسب و زیبای تکی و یا چندتایی، با! برچسب قیمت و دیگر مشخصات آن به صورت عمده و یا خرده برای تمام فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر سراسر کشور! انجام می شود عرضه اسکاج گرد به روش سنتی، دیداری و حضوری کماکان! به قوت خود باقی است هر چند که امروزه عرضه ی اینترنتی جایی برای خود پیدا کرده است.

 

اسکاج گرد

عرضه اسکاج

اسکاج های گرد را با نشان استاندارد تهیه نمایید.! برای اطلاع بیشتر از چگونگی عرضه اسکاج های گرد ، با همکاران ما در تماس باشید.! تا با مشاوره های خوب خود، شما را دراین امر یاری رسانند.

عرضه اسکاج

منبع: اسکاج

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع اسکاج گرد معمولی

قیمت انواع اسکاج گرد معمولی

قیمت انواع اسکاج گرد معمولی متفاوت است زیرا هرچه کیفیت محصول بیشتر باشد! قیمت آن …