پاک گستران
خانه / اسکاج اسفنجی / عرضه انواع اسکاج اسفنجی

عرضه انواع اسکاج اسفنجی

عرضه انواع اسکاج اسفنجی تئسط پخش کننده ها در سراسر کشور در فروشگاه ها صورت می گیرد.! اسکاج اسفنجی در بسته بندی های مختلف عرضه می شود.

عرضه انواع اسکاج اسفنجی

آیا با جدیدترین نوع اسکاج های اسفنجی آشنایی دارید؟! می دانید اسکاج های اسفنجی جدید دارای چه ویژگی هایی هستند؟! در کدام فروشگاه اینترنتی انواع مختلف آن به صورت عمده عرضه می شود؟
اسکاج های اسفنجی از پلی استر و نایلون در ابعاد مختلفی ساخته می شود.! که ضد باکتری و ضدخش بوده و برای از بین بردن آلودگی ها از ظروف حساس مانند تفلون ها، میز،! کابینت و سرامیک به کار می روند. و می توان آن ها را با وایتکس تمیز کرد.! بدون اینکه رنگ خود را از دست دهند. و به کیفیت آن لطمه ای بخورد.

عرضه انواع اسکاج اسفنجی

اسکاج اسفنجی

از جدید ترین اسکاج های اسفنجی می توان به نوع سلولزی آن اشاره کرد.! که دارای جذب آب بالایی بوده و به پوست آسیبی وارد نمی کند.! و می توان برای شستشوی ماشین، سینک ظرفشویی و اجاق گاز نیز از آن استفاده کرد.! این اسکاج ها قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند.!
در این فروشگاه اینترنتی انواع مختلف اسکاج های اسفنجی باکیفیت عالی و به صورت عمده عرضه می شود.! که می توانید آن را با قیمت ارزان خریداری نمایید.! این فروشگاه قادر است محصولات فوق را به تمام اقصی نقاط کشور ارسال کند.! بنابراین هیچ محدودیتی برای خرید آن وجود ندارد.

اسکاج اسفنجی

منبع: اسکاج بافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع با توجه به تجهیزات و …