پاک گستران
خانه / اسکاج ظرفشویی / قیمت انواع اسکاج ظرفشویی آفتابگردان

قیمت انواع اسکاج ظرفشویی آفتابگردان

قیمت انواع اسکاج ظرفشویی آفتاب گردان چقدر است؟! آیا اسکاج ظرفشویی آفتاب گردان از سایر اسکاج های ظرفشویی گران تر و مرغوب تر است؟ با ما همراه باشید! با کسب اطلاع در این زمینه و ارتباط با نماینده فروش مستقیم اسکاج آفتاب گردان.

قیمت انواع اسکاج

اسکاج های ظرفشویی در انواع مختلفی وجود دارند،! و سلیقه های متنوع سبب بوجود آمد اسکاج در طرح، رنگ و سایز های متفاوت شده است.! این سلیقه شماست که می گوید کدام اسکاج بهتر است! و کدام اسکاج مناسب تر شاید کسی تنها اسکاج های بافتنی را دوست داشته باشد! و شاید دیگر اسکاج های زبر و سیمی را بپسندد.
اما لازم است در هر خانه ای چند اسکاج نرم و ابری یا بافتنی و چند اسکاج! زبر سیمی وجود داشته باشد چراکه همه این اسکاج ها کاربردی و مناسب هستند؛! اسکاج نرم مناسب برای شستوشوی ظروف تفلون و چدن و اسکاج زبر برای شستن ظروف روی، استیل و مس مناسب! هستند به علاوه از اسکاج ها برای تمیز کردن گاز، دیواره بالای گاز و.. می توانید استفاده کنید.

https://eskajbazar.ir/wp-content/price/price.jpgانواع اسکاج ظرفشویی

اکنون اگر شما می خواهید اسکاجی مناسب و مرغوب را تهیه کنید پیشنهاد من به شما استفاده! از انواع اسکاج های زبر و نرم آفتابگردان است. چراکه دوام و مقاومت آن زیاد است و با قرار گرفتن در معرض آب جوش! بافت آن از هم باز نمی شود به علاوه از اسکاج ها نرم آن می تواند بدون پوشیدن دستکش استفاده کرد.
قیمت انواع اسکاج های ظرفشویی آفتابگردان کاملا مناسب! بوده و برای خرید انبوه بسته به میزان خرید شما از تخفیف های ۴۰-۶۰ درصدی می توانید بهره ببرید،! لازم به ذکر است که قیمت ها برای خرید عمده کمتر از ۵۰۰ تومان می باشد.

اسکاج ظرفشویی

سفارش اسکاج آفتابگردان

شما می تواند با ارتباط با نماینده فروش مستقیم اسکاج ظرفشویی آفتاب علاوه! بر اطلاع از قیمت دقیق کالای مد نظرتان از سری محصولات آفتابگردان از تخفیف ویژه و استثنایی برای خرید این کالا برخوردار شوید.

با ما در ارتباط باشید.

سفارش اسکاج آفتابگردان

منبع: اسکاج بافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه بهترین و جدیدترین اسکاج ظرفشویی فله

عرضه بهترین و جدیدترین اسکاج ظرفشویی فله

عرضه بهترین و جدیدترین اسکاج ظرفشویی فله امروزه رونق فراوانی یافته است و این محصول …