پاک گستران
خانه / اسکاج نانو / قیمت بهترین اسکاج نانو مرغوب

قیمت بهترین اسکاج نانو مرغوب

قیمت بهترین اسکاج نانو مرغوب نسبت به انواع اسکاج های دیگر دارای قیمت گرانتری می باشد.! این قیمت به دلیل کیفیت و خاصیت ضد میکروبی این نوع اسکاج می باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت بهترین اسکاج

ایااز استفاده از اسکاج های نامرغوب خسته شده اید و به دنبال خرید اسکاج هایی با کیفیت بالا تر هستید؟
از ظروف های حساس به خش استفاده میکنید و نگران خراشیدگی آن ها هستید؟
آیا هنگام استفاده از اسکاج ها دچار خراشیدگی پوست و ناخن می شوید؟

اسکاج نانو که هم قدم با تکنولوژی بسیار بالا تولید و عرضه میشوند از دوام بسیار بالاتری نسبت! به اسکاج های دیگر برخوردار هستند همچنین در مدت زمان بیشتری! تکه تکه و غیر قابل استفاده میشوند و به دلیل داشتن الیاف نانو سریع تر میتوان آن ها را ضد عفونی کرد در تولیدشان معمولا! سیم جایگاهی ندارد پس به همین دلیل است که به ظروف و سطوح حساس آسیبی نمیرسانند.

https://eskajbazar.ir/wp-content/price/price.jpg

اسکاج نانو

اگر هنگام شست و شو از دست کش استفاده نمیکنید ضمن اینکه توصیه اکید به استفاده دستکش داریم، توصیه میکنیم از اسکاج های نانو استفاده کنید تا حداقل از خراشیدگی پوست و ناخنتان از طریق استفاده از اسکاج ها جلوگیر کنید با این حال مواد شوینده به دلیل داشتن مواد شیمیایی طی زمان طولانی تری به ناخن وپوست دستتان آسیب بیشتری وارد مینمایند، اسکاج های نانو به دلایل داشتن مزایای بیشتر و داشتن مواد اولیه گران تر ، از قیمت بیشتری برخوردار هستند که در مقایسه با مزایای آن ها هیچ به شمار می آیند.

اسکاج نانو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین اسکاچ نانو جهیر سخت

در هر خانواده و مکان عمومی، سلامتی حرف اول را میزند، فراموش نکنید که تکثیر باکتری ها در هر مکانی به سرعت در حال افزایش است و در صورت پیشگیری نکردن از آن ها می ت