پاک گستران
خانه / اسکاج جادویی / قیمت فروش اسکاج جادویی

قیمت فروش اسکاج جادویی

قیمت فروش اسکاج جادویی متناسب با قیمت تولید اسکاج مشخص می شود.! هر چه قیمت تولید کمتر باشد، قیمت فروش نیز ارزانتر خواهد بود. قیمت این محصول به عوامل بسیار زیادی بستگی خواهد داشت. یکی از عوامل تاثیر گذار، کیفیت ابر مورد استفاده در تولید محصول می باشد.! مرغوب ترین ابر برای تولید این محصول ابر ۲۰ کیلویی ویژه با قطر ۲٫۵ سانت می باشد.! نخ های استفاده شده در تولید محصول نیز رابطه مستقیم با قیمت تمام شده محصول خواهد داشت.! بسته بندی مهم ترین بخش در قیمت گذاری ای محصول می باشد.! قطعا” بسته بندی به صورت تکی از قیمت گرانتری نسبت به بسته بندی ۱۲ و یا ۲۴ عددی می باشد.

قیمت فروش اسکاج جادویی

مصرف کنندگان عزیز اسکاج جادویی با یکبار استفاده کردن از اسکاج جادویی! جزء مشتریان همیشگی و با محبت ما قرار گرفته اند.! وقتی از این عزیزان دلیل کار را جویا شوید، می گویند!” اسکاج جادویی محصولی با کیفیت و با دوام است که توانایی شست و شوی ظروف چرب! و قدرت پاک کنندگی ظروفی که غذا در آن چسبیده است را دارد.! با سایزی که این اسکاج دارد! کف را پخش نمی کند. به راحتی در دست قرار می گیرد.

https://eskaj.com/wp-content/price/price.jpg

اسکاج جادویی

نه کوچک است که در دست گم شود و آنقدر بزرگ است که از بین انگشتان و دست بیرون بزند و کف پخش کند.! با کیفیتی که مواد اولیه دارد این نوع اسکاج در دست مچاله نمی شود! و در آخر اینکه با قیمت مناسب محصول است که طرفداران را به سمت خود جلب کرده است.! چون قیمت فروش اسکاج جادویی با محصول و کاربرد آن و مواد اولیه ی بکار رفته، مناسب و متعادل می باشد.! عزیزانی که می خواهند خرید اینترنتی محصول ما را داشته باشند می توانند با مراجعه به سایت هم از کیفیت محصول و هم از قیمت فروش اسکاج جادویی مطلع شوند.

اسکاج جادویی

منبع: اسکاج

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده اسکاج جادویی در بسته بندی های 6 تایی

صادرات عمده اسکاج جادویی در بسته بندی های ۶ تایی

صادرات عمده اسکاج جادویی در بسته بندی های ۶ تایی و در بسته بندی های …