پاک گستران
خانه / اسکاج اسفنجی / نمایندگی صادرات اسکاج اسفنجی در بسته بندی ۱۲ تایی

نمایندگی صادرات اسکاج اسفنجی در بسته بندی ۱۲ تایی

نمایندگی صادرات اسکاج اسفنجی در بسته بندی ۱۲ تایی در بسیاری از شهر ها و اقسی نقاط این مرزو بوم پهناور به وجود آمده و فعال گشته اند که هر روزه مقادیر معین و هنگفتی از این اسکاج با کیفیت و پر مخاطب را تولید و راهی انواع بازار ها می کنند تا شما دوستان و مخاطبان و متقاضیان این اسکاج بتوانید از این محصول بی نظیر در خانه و آشپزخانهی خود رو نمایی کنید و دنیایی جدید و نوین از تمیزی و کیفیت را به نمایش بگذارید. این محصول با کیفیت و با دوام را زا دست ندهید.

اسکاج اسفنجی

اسکاج اسفنجی از الیاف مقاوم و منعطفی ساخته و تولید دشه است که تکه تکه نمی شوند تا مدت های طولانی در کنار شما برای از بین بردن کامل چربی ها و لکه ها مقاومت می کنند. این محصول ناب و خارق العاده حین شست و شو آب و کف فراوانی را در بین فضای خالی خود جذب می کند و لکه ها و چربی هار ا در مدت زمان کم تری به صورت کامل از بین می برد و به جنس حساس و با ارزش ظروف شما هیچ گونه اسیبی وارد نمی کند.

اسکاج اسفنجی

نمایندگی صادرات اسکاج اسفنجی در بسته بندی ۱۲ تایی

انواع اسکاج اسفنجی را در بسته بندی ها و! تنوع متعددی که وجود دارد تهیه کنید و خانه ی!خود را مجهز به محصولی کنید که در برابر میکروب ها! برای ظروفتان همانند محافظی مقاومت! م یکند. با اسکاج اسفنجی در تمیزی ها !اولین باشید و خانه ی خود را پاکیزه نگه دارید.

نمایندگی صادرات اسکاج اسفنجی

منبع: اسکاج بافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع با توجه به تجهیزات و …